Fotel wypoczynkowy Elisa

277,00 zł
z wyłączeniem przesyłki
Przesyłka od 50PLN
Dostępność: Brak w magazynie
SKU: 485

Dostępne opcje:

*

Fotel ELISA jest wyborem uniwersalnym dla każdego. Drewniane, brzozowe płozy i wyściełane pianką siedzisko i oparcie należy obecnie do najbardziej popularnych rozwiązań. Fotel ELISA przy zachowaniu pięknej sylwetki pozostaje ciągle bardzo praktycznym i mobilnym meble, który z uwagi na swoją lekkość, łatwo można przemieszczać. Dodatkową zaletą fotela ELISA są płozy wykonane z drewna brzozowego, które delikatnie sprężynują podczas siedzenia, co daje zwiększone poczucie komfortu i relaksu.

Tkaninę obiciową można wybrać dowolnie z naszej bogatej oferty i dopasować do sofy czy wersalki. Fotel ELISA można zakupić w komplecie z wersalką ELISA, jakąkolwiek inną wersalką bądź sofą, lub też osobno, gdyż jego zgrabny i uniwersalny design będzie pasował do niemal każdego pomieszczenia, czy mebla. Kolor drewnianych płozów można dobrać w kolorze ciemnym bądź jasnym.

Wymiary:

Głębokość: 64 cm
Szerokość: 65 cm
Wysokość:101 cm

Cena dotyczy sprzedaży fotela.

Istnieje możliwość wykonania mebla dla najbardziej wymagających klientów z metariału typu premium czyli opcje B, Infinity, Orion, Vienna, Lotos.

W wiadomości dla sprzedającego (uwagach) przy składaniu zamówienia, proszę podać którą wersję kolorystyczną państwo wybierają.