Kanapa wypoczynkowa Betty

1 545,00 zł
1 420,00 zł
z wyłączeniem przesyłki
Przesyłka od 100PLN
SKU: 447

Dostępne opcje:

*

Sofa BETTY jest bardzo sprytnym, eleganckim i nowoczesnym meblem polecanym do mniejszych mieszkań. Nabywając BETTY oszczędzamy miejsce w salonie, jednocześnie ciągle korzystając z niezwykle dużej powierzchni spania. BETTY nie zabiera nam niepotrzebnie miejsca na boczki, tak więc cała powierzchnia mebla pozostaje wykorzystana. BETTY wygląda świetnie z prostymi meblami o nowoczesnym projekcie. Poduchy oparciowe wyglądają niezwykle efektownie i stylowo z eleganckim pasem pośrodku.

Sofa BETTY osadzona jest na ramie drewnianej, co sprawia, że mebel jest lekki I bardzo wytrzymały. Poduchy oparciowe wypełnione są elastyczną mieszanką silikonu I pianki poliuretanowej. Wkład siedziska stanowi połączenie sprężyny bonnellowej, sprężyny falistej oraz pianki wysokoelastycznej, które to połączenie sprawia, że komfort snu na BETTY porównywalny jest z komfortem uzyskiwanym na profesjonalnym materacu kieszeniowym. W BETTY zastosowaliśmy wyjątkowy LUX-SYSTEM, który jest najwygodniejszym rozwiązaniem stosowanym w naszych sofach. W przypadku sofy BETTY jest możliwość dokupienia dodatkowo pufy, która po dostawieniu do sofy stanowi wygodny szezlong. BETTY posiada duży pojemnik na pościel, który jest kolejną zaletą do wykorzystania w przypadku małych pomieszczeń.

BETTY dostępna jest w tkaninach oraz dzianinach wysokiej jakości w kolorach I wzorach dostępnych w bogatej kolekcji. Szczęśliwym rodzicom małych dzieci polecamy plamoodporne tkaniny bardzo wysokiej jakości.

Cena dotyczy sprzedaży sofy.

Wymiary:

Sofa:
Długość: 200 cm
Głębokość: 100 cm
Wysokość: 98 cm

Powierzchnia spania: 140x200 cm

Istnieje możliwość wykonania mebla dla najbardziej wymagających klientów z metariału typu premium czyli opcje B, Infinity, Orion, Vienna, Lotos.