Kanapa wypoczynkowa ESTER B

1 351,00 zł
z wyłączeniem przesyłki
Przesyłka od 100PLN
SKU: 566

Dostępne opcje:

*
Parametry
  • Pianka poliuretanowa
  • Twardy
  • Pojemnik na pościel
  • Automat
  • Sprężyna typu bonell
  • Funkcja spania
  • Wkład Sylikonowy

Sofa ESTER B jest praktycznym, dużym i niezwykle wygodnym meblem o bardzo ciekawej bryle i dużej powierzchni spania. Sofę ESTER B polecamy do małych mieszkań, gdzie każdy centymetr ma znaczenie. ESTER B pasuje do tradycyjnych mebli o prostej konstrukcji. Poduchy oparciowe sofy o interesującym akcencie pasa o innej kolorystyce dodaje ciekawego akcentu kolorystycznego całej bryle.

Sofa ESTER B jest osadzona na ramie drewnianej, dzięki czemu jest bardziej wytrzymała i lżejsza niż standardowe łóżka wykonane z płyty. Poduchy oparciowe wypełnione są bardzo elastyczną i odporną na odkształcenia mieszanką silikonu i pianki poliuretanowej. Siedzisko sofy ESTER B stanowi wkład sprężyny bonnellowej oraz pianki poliuretanowej, dzięki czemu ESTER B jest bardzo wygodnym łóżkiem. Kanapa ESTER B posiada obszerny pojemnik na pościel, co stanowi kolejną zaletę w małych mieszkaniach. Boczki kanapy ESTER B zapewniają dodatkowy komfort wypoczynku i zapobiegają zsuwaniu się poduszki.

Kanapa ESTER B dostępna jest w szerokiej gamie tkanin obiciowych z bogatej kolekcji. Szczęśliwym rodzicom małych dzieci polecamy bardzo wysokiej jakości tkaniny plamoodporne.

Wymiary:

Długość: 222 cm

Szerokość: 98 cm

Wysokość: 90 cm

Wysokość siedziska: 40 cm

Powierzchnia spania: 190x142 cm

Cena dotyczy sprzedaży kanapy.

Istnieje możliwość wykonania mebla dla najbardziej wymagających klientów z metariału typu premium czyli opcje B, Infinity, Orion, Vienna, Lotos.

W wiadomości dla sprzedającego (uwagach) przy składaniu zamówienia, proszę podać którą wersję kolorystyczną państwo wybierają.