Kanapa wypoczynkowa Soft

1 058,00 zł
z wyłączeniem przesyłki
Przesyłka od 100PLN
SKU: 461

Dostępne opcje:

*
*
Parametry
  • Sprężyna bonellowa
  • Pojemnik na pościel
  • Funkcja spania
  • Wkład Sylikonowy

SOFT jest elegancką sofą z tradycyjnym mechanizmem wersalki, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem dla dosłownie każdego wnętrza. Całkowicie nowoczesny wygląd, ciekawe połączenie kolorów oraz atrakcyjna cena, stawia SOFT w rzędzie najpopularniejszych tradycyjnych rozwiązań dostępnych w naszej ofercie. Dwie dekoracyjne poduszki dodajemy do wersalki gratis.

SOFT osadzony jest na ramie drewnianej, co sprawia, że SOFT jest niezwykle wytrzymały i lekki. Siedzisko i oparcie SOFTa posiada wkład wykonany ze sprężyny bonnellowej połączonej z wkładem silikonowym, dzięki czemu SOFT jest wygodny zarówno jako sofa jak i jako łóżko. Kolejna zaletą SOFTa jest duży pojemnik na pościel otwierany bez konieczności przesuwania sofy po podłodze.

SOFT dostępny jest w szerokiej gamie tkanin obiciowych z kolekcji. Szczęśliwym rodzicom małych dzieci polecamy bardzo wysokiej klasy tkaniny plamoodporne.

Wymiary:

Sofa:

Całkowita wysokość: 95 cm

Długość: 224 cm

Głębokość: 90 cm

rozmiar poduszek dekoracyjnych: 40 cm x 40 cm

Powierzchnia spania:

122 cm x 194 cm

Cena dotyczy sprzedaży kanapy.

Istnieje możliwość wykonania mebla dla najbardziej wymagających klientów z metariału typu premium czyli opcje B, Infinity, Orion, Vienna, Lotos.

W wiadomości dla sprzedającego (uwagach) przy składaniu zamówienia, proszę podać którą wersję kolorystyczną państwo wybierają.