Łóżko dziecięce Leon z pojemnikiem

699,00 zł
z wyłączeniem przesyłki
NOWOŚĆ Łóżko dla chłopca lub dziewczynki z głębokim otwieranym pojemnikiem i barierką zabezpieczającą dziecko przed wypadnięciem . Gwarancja Producenta 24 miesiące. Czas realizacji 3-14 dni robocze koszt wysyłko 99 zł
Producent: Anpol Meble
SKU: 745

Dostępne opcje:

*
*
*
*

Łóżko dziecięce Leon ma wbudowany głęboki otwierany pojemnik w którym zmieszczą się  zabawki, pościel i dużo innych rzeczy, które trzeba schować . Łóżko dla chłopca lub dziewczynki posiada barierkę od ściany i od zewnętrznej strony , którą można założyć na prawą lub lewą stronę.Łóżko dla dzieci zostało wykonane z płyty meblowej kolorze białym, szarym, szaro-białym lub biało-szarym a krawędzie wykończone okleina ABS. Łóżko dziecięce w kolorze białym w rozmiarze pod materac 80 x 160 i 80 x 180 o wysokości 62 cm.

Materac z pianki poliuretanowej o podwyższonej wytrzymałości oferowany. Materc nadaje się do łóżeczek i łóżęk dla dzieci i dorosłych oraz do łóżek z regulowanym stelażem .Pokrowiec z tkaniny antyalergicznej   przepikowanej włóknem kimatyzującym dodatkowo poprawia kąfort  snu. .Pokrowiec można prać w temperatuże 40 st. c. i ma wszyty zamek ułatwiający sciągnięcie pokrowca z materaca.

Za dopłatą można kupić super komfortowy materac

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również: