Łóżko Majka

1 419,00 zł
z wyłączeniem przesyłki
łóżko z polskiego drewna olchowego prosto od Producenta Anpol Meble oferowane w szerokiej gamie wyboru wymiarów oraz kolorów w w SUPER CENIE . Czas realizacji 14-30 dni gwarancja 24 miesiące wysyłka 99 zł
Producent: Anpol Meble
SKU: 372

Dostępne opcje:

*
*
*
*
*

Łóżko MAJKA wykonane z sezonowanego drewna liściastego olchowego o niezwykle wysokiej twardości i jakości. Łóżka firmy ANPOL-MEBLE zostało wykonane z myślą o bezpieczeństwie i komforcie snu . Zaokrąglone krawędzie, a także trzy krotne malowanie sprawiają że łóżko nabiera elegancji i bezpieczeństwa . Szuflada na kółeczkach sprawią że nie będziesz się martwić co zrobić z pościelą  . Łóżko MAJKA może być wyprodukowane w szerokiej gamie wzorów , wymiarów  i koloru drewna

W atrybucie produktu znajdują się wszystkie formy wyboru łóżka

Wymiary łóżka:

- wysokość czoła u podstawy głowy: 70cm

- wysokość czoła u podstawy nóg: 50 cm

wys. ramy łóżka 14 cm  ( materac chowie się w ramie łóżka około 9-10 cm w zależności od stelaża )

dł. 160 -180-200 cm

sam zdecyduj jaką chcesz rame

szer.80/90

podane wym. łóżek np. 80x160 są wymiarami pod materac

wym. zew. łózka np. 87x168

wymiary szyflady

frąt wys. 17cm

boki i tył 14 cm

szuslada z funkcja spania ma stelaż z listwy gietej

materac pasujęcy do szuflady to np.

łózko jest roz. 80x160 to materac do szufladbedzie 80x150

W szczycie łóżka są naniesione frezowane wzory

możliwośc zamówienia bez wzoru (na gładko)- wpisz w wiadomosci dla sprzedajacego

w atrybucie produktu znajdują się wszystkie formy wyboru łóżka

Potrzebują Państwo inny rozmiar lub zmiam proszę pytac

Dlaczego wybralismy olche do produkcji

Olcha – drzewo liściaste, w którym nie sposób się nie zakochać. Zarówno, gdy spoczywamy pod jej rozłożystą koroną, jak i gdy korzystamy z jej drewna. Ma w sobie niezwykłą moc kojenia zmysłów i znajdywania harmonii. Jej korzenie, jakby wrastały w naszą duszę, dając nam poczucie spokoju i wyciszenia. Co więcej, jej pączki kwiatowe i liściowe mają w sobie właściwości lecznicze. Bogate w fitosterole, fitohormony, flawonoidy, liczne kwasy, olejki i szeroką paletę witamin, są nieocenione w walce z wieloma schorzeniami i chorobami, a wielu z nich skutecznie zapobiegają. Działając między innymi przeciwbakteryjnie, przeciwnowotworowo czy rozkurczowo, wydają się stanowić cudowną naturalną barierę ochronną dla naszego organizmu.

Bliskość olchy, jej naturalną moc i siłę, możesz poczuć nie tylko udając się na łono natury. Jej drewno wykorzystywane jest do produkcji niezwykle eleganckich, pełnych finezji mebli. Z niego powstają wyjątkowe łóżka drewniane, stylowe stoły, eleganckie szafy, czy funkcjonalne szuflady. Produkcją ich wszystkich zajmuje się firma Anpol-Meble, która drewno olchowe wybrała nie przez przypadek. Od lat jest ono bowiem cenione za właściwości i niebanalny urok. Wykorzystywana w lutnictwie do produkcji gitar firmy Fender czy afrykańskich bębnów djembe. A dzięki szlachetności i trwałości właśnie z tego drewna powstaje wiele zabawek i modeli.

Anpol-Meble,ceniąc te właściwości, wykorzystuje olchę do tworzenia niebanalnych, pełnych uroku mebli. Mebli, które odmieniają wnętrza, nadają im oryginalny charakter, wypełniają je niepowtarzalnym klimatem, które łączą w sobie niezwykłą funkcjonalność. Gdy mówimy o elegancji, jaką kryją w sobie łóżka z litego drewna czy inne meble drewniane, to musimy podkreślić szlachetność i trwałość tego polskiego drewna liściastego .Drewno to nie posiada w sobie żywicy a co za tym idzie nie wycieka, oraz nie zmienia koloru jak i gładkości wykonanego produktu .

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również: