Łóżko pietrowe Krzyś B mini z szufladą

1 499,00 zł
z wyłączeniem przesyłki
Łóżko z polskiego drewna olchowego prosto od Producenta Anpol Meble oferowane w szerokiej gamie wyboru wymiarów oraz kolorów w w SUPER CENIE . Czas realizacji 14-30 dni gwarancja 24 miesiące wysyłka 99 zł
SKU: 722

Dostępne opcje:

*
*
*
*

Łóżko piętrowe Krzyś B mini wykonane z sezonowanego drewna olchowego o niezwykle wysokiej twardości i jakości. Łóżko to zostało wykonane z myślą o bezpieczeństwie i komforcie snu twojego dziecka, stąd też pomysł na wysuwane dodatkowe spanie dla dzieci które nie lubią wysokości. Zaokrąglone krawędzie, bezpieczne barierki a także trzy krotne malowanie sprawiają że łóżko nabiera elegancji i bezpieczeństwa dziecka. W łóżku Krzyś mini może być zamontowany  stelaż z listwy giętej co pozwala na jeszcze większy komfort snu twojego dziecka a szuflada na kółeczkach sprawią ze nie będziesz się martwić co zrobić z pościelą czy porozrzucanymi zabawkami.

Łóżka firmy Anpol-Meble dostępne są w szerokiej gamie wzorów, kolorów jak i wymiarów a co za tym idzie mogą służyć jako łóżko dziecięce jak i dla osób dorosłych. Mówiąc o łóżkach dziecięcych trzeba wspomnieć o barierce ochronnej, która zabezpieczy twoją pociechę przed upadkiem.

cena dotyczy

łóżka piętrowego

szuflady na pościel

stelż z listwy giętej na dwa łóżka

pozostałe  formy wyboru są w atrybucie produktu.


80x160 cm
80/90x180 cm
90x200 cm
wys. 100 cm

wys. ramy łóżka 10 cm  ( materac chowie się w ramie łóżka około 5-6 cm w zależności od stelaża )

- wymiary podane w formie wyboru są wymiarami pod materac np. 80cmx160 cm

- wymiar zewnętrzny będzie się zwiększał np. 87cmx168 cm

-materace do  łóżka górnego. 80x160

-materac do dolnego łóżka 80x150

wymiary szyflady

wys. frątu 17 cm

wys. boków i tyłu 14cm

Potrzbują Państwo inny wymiar proszę pytaćDlaczego wybraliśmy olchę do produkcji

Olcha – drzewo liściaste, w którym nie sposób się nie zakochać. Zarówno, gdy spoczywamy pod jej rozłożystą koroną, jak i gdy korzystamy z jej drewna. Ma w sobie niezwykłą moc kojenia zmysłów i znajdywania harmonii. Jej korzenie, jakby wrastały w naszą duszę, dając nam poczucie spokoju i wyciszenia. Co więcej, jej pączki kwiatowe i liściowe mają w sobie właściwości lecznicze. Bogate w fitosterole, fitohormony, flawonoidy, liczne kwasy, olejki i szeroką paletę witamin, są nieocenione w walce z wieloma schorzeniami i chorobami, a wielu z nich skutecznie zapobiegają. Działając między innymi przeciwbakteryjnie, przeciwnowotworowo czy rozkurczowo, wydają się stanowić cudowną naturalną barierę ochronną dla naszego organizmu.

To tylko nieliczne informacje i zalety tego cudownego drewna