Łóżko tapicerowane Kller 180 cm x 200 cm

2 979,00 zł
PRZESYŁKA GRATIS
SKU: 532
Bezpłatna dostawa

Dostępne opcje:

*

Łóżko tapicerowane KLLER, o niezwykle luksusowym i eleganckim wyglądzie będzie doskonale pasować do przestronnych, elskluzywnych i nowoczesnych wnętrz. Bryła Łóżka KLLER jest wyjątkowo piękna, opływowa, co sprawi że Państwa sypialnia nabierze wykwintnego smaku i elegancji.

Łóżko KLLER osadzone jest na ramie drewnianej, co sprawie że jest bardzo wytrzymałe i stosunkowo lekkie. Elegancki zagłówek skromnie i gustownie pikowany nadaje łóżku KLLER efektownego wyglądu i dodatkowego uroku. Najwyższa jakość wykonania łóżka oraz dobrej jakości tkanina tapicerska sprawiają że Łóżko KLLER służyć będzie długie lata jako ozdoba Państwa sypialni, a komfort wypoczynku na KLLER sprawi że prawdopodobnie stanie się to Państwa ulubionym meblem.

Wymiary:
przy rozmiarze materaca 180 cm x 200 cm

Szerokość: 202 cm
Wysokość: 116 cm
Długość: 249 cm

Cena dotyczy sprzedaży łóżka bez materaca i stelaża.

Polecamy zakup łóżka KLLER wraz ze stelażem i odpowiednio dobranym materacem.

W wiadomości dla sprzedającego (uwagach) przy składaniu zamówienia, proszę podać którą wersję kolorystyczną państwo wybierają.

Istnieje możliwość wykonania mebla dla najbardziej wymagających klientów z najwyższej jakości materiału należy wtedy wybrać materiał w opcji B.

Polecamy wybór opcji dodatkowej ze apecjalną windą na telewizor. Winda jest schowana w zanóżku łóżka, z którego wysuwa się automatycznie sterowana pilotem. To urządzenie daje niezwykły komfort cieszenia się telewizją do późnych godzin nocnych lub od samego rana bez wychodzenia z łóżka. Na zdjęciu pokazano windę TV zamontowaną do łóżka Trivio. Winda pozwala na zamontowanie telewizora o przekąrnej 32 cale. Po zastosowaniu owej opcji wysokość zanóżka zwiększa się.