Łóżko wypoczynkowe Vibo 100 z zagłówkiem

1 307,00 zł
PRZESYŁKA GRATIS
SKU: 467
Bezpłatna dostawa

Dostępne opcje:

*
Parametry
  • Pianka poliuretanowa
  • 7 stref twardości
  • Średnio-twardy
  • Pojemnik na pościel
  • Sprężyny kieszeniowe
  • Funkcja spania
  • Funkcja Wypoczynku

VIBO jest doskonałym rozwiązaniem dla każdego, kto chciałby połączyć funkcję spania z funkcja wypoczynku oraz eleganckim meblem, który równie dobrze wygląda rozłożony, jak I złożony. VIBO posiada unikalną konstrukcję materaca kieszeniowego osadzonego na ramie drewnianej oraz tapicerowanego. Co więcej, w ciągu dnia VIBO może służyć jako elegancki tapczan oraz sofa, w nocy natomiast zamienia się w profesjonalne łóżko z profesjonalnym materacem kieszeniowym. Polecamy ten rodzaj łóżka do mieszkań i małych pomieszczeń, w których łóżko musi również pełnić funkcję mebla wypoczynkowego. VIBO jest doskonałym wyborem dla dzieci, gdzie dobra jakość materaca odgrywa szczególnie ważną rolę, gdyż zdrowy kręgosłup dziecka wpływa na całe jego dorosłe życie. Materac kieszeniowy ukryty wewnątrz VIBO wspiera kręgosłup w odpowiedni sposób i zapobiega rozwojowy wszelkich schorzeń młodego kręgosłupa.

Kolejną zaletą VIBO jest atrakcyjny zagłówek, który pełni nie tylko funkcję ozdobną i zapobiega niszczeniu czy brudzeniu ściany i zsuwaniu poduszki, ale również stanowi doskonałe i miękkie oparcie podczas czytania książki czy oglądania ulubionej bajki czy filmu. Zagłówek w żywych kolorach i bajecznych tkaninach nadaje łóżku VIBO dodatkowego uroku.

VIBO posiada wkład materaca kieszeniowego o siedmiu strefach komfortu. Pod profesjonalnym materacem obitym tkaniną tapicerską znajduje się obszerny pojemnik na pościel, gdzie można schować dodatkowe koce oraz pościel. Pojemnik na pościel otwiera się w bezpieczny sposób od strony nóg. Podgłówek łóżka VIBO jest regulowany i posiada 4 stopnie regulacji, dzięki czemu komfort snu i wypoczynku jest znacznie wyższy niż w tradycyjnych łóżkach.

Łóżko VIBO posiada dwie szerokości 100 cm, oraz 90 cm. W przypadku szerokości 90, zagłówek jest szeroki na 120 cm, natomiast w przypadku szerokości 100 cm, zagłówek będzie szeroki na 130 cm. VIBO jest dostępne w szerokiej gamie tkanin obiciowych dostępnych w kolekcji. W celu zapewnienia dodatkowej trwałości i odporności na zabrudzenia, dostępne są również wysokiej jakości tkaniny plamoodporne.

Wymiary:

Łóżko:

Długość: 207 cm

Szerokość 100 cm lub 90 cm

Całkowita wysokość: 103 cm

Wysokość powierzchni spania: 43 cm

szerokość zagłówka 120 lub 130 cm

Powierzchnia spania:

90 cm lub 100 cm x 200 cm

Cena dotyczy sprzedaży łóżka.

W wiadomości dla sprzedającego (uwagach) przy składaniu zamówienia, proszę podać którą wersję kolorystyczną państwo wybierają.