Materac kieszeniowy Andrea

863,00 zł
SKU: 411
Bezpłatna dostawa

Dostępne opcje:

*
*
Parametry
 • Sprężyna kieszonkowa
 • Pianka lateksowa
 • Mata kokosowa
 • Pianka poliuretanowa
 • 7 stref twardości
 • Dwustronny
 • Antyalergiczny
 • Antygrzybiczny
 • Pokrowiec 360 stopni
 • Można prać
 • Twardy
 • Średnio-twardy

Istnieje możliwość dokupienia zamiast standardowego pokrowca inny o indywidualnych właściwościach.

Wszelkie informacje o dostępnych pokrowcach można znaleźć klikając tutaj: Informacje o pokrowcach materacy

Materac dwustronny, średnio twardy kieszeniowy z 7 strefami komfortu z matą kokosową i lateksem

Materac ANDREA jest materacem uniwersalnym, dlatego możemy polecić go każdemu. Dzięki swojej wyjątkowej budowie można zmieniać jego twardość dostosowując do Państwa aktualnych potrzeb, wymagań i preferencji. Unikalna budowa materaca nie tylko pozwala regulować twardość, ale również odczucie ciepła, tak więc jest doskonałym materacem o systemie lato-zima. Materac ANDREA polecamy w pokrowcu Lato-Zima, który jeszcze bardziej zwiększy walory tego materaca, sprawiając że pokrowiec zimą będzie wydzielał przyjemne ciepło, latem zaś przyjemnie chłodził.

ANDREA należy do grupy najbardziej popularnych i tradycyjnych materacy sprężynowych. Podstawę materaca stanowią sprężyny umieszczone w ‘kieszeniach’ wykonanych z elastycznej i wytrzymałej tkaniny. Każda sprężyna ugina się niezależnie od siebie co sprawia że materac jest elastyczny punktowo, czyli ugina się jedynie w miejscach, które są uciskane, co określa się mianem elastyczności punktowej. Idealnie dostosowuje się więc do kształtu ciała i zapewnia prawidłowe ułożenie kręgosłupa i wsparcie okolic części krzyżowej przez co ma właściwości ortopedyczne. Materac ANDREA został wyposażony w 7 stref komfortu, co zwiększa jego prawidłowe dostosowanie do krzywizn ciała, zwłaszcza w miejscach wymagających szczególnej troski.

Wykończenie materaca stanowi z jednej strony mata kokosowa, która sprawia, że materac jest w odczuciu dość twardy o wyjątkowych walorach ortopedycznych oraz stanowi wykończenie strony letniej, która jest bardzo przewiewna. Z drugiej strony wykończenie stanowi warstwa lateksowa, która jest wyjątkowo higieniczna i antyalergiczna. Doskonale dopasowuje się do kształtów ciała i może stanowić wersję zimową, gdyż daje odczucie przytulności i przyjemnego ciepła.

W wersji podstawowej dostępny jest miękki i przewiewny pokrowiec Primo, pikowany włóknem klimatyzującym 200g/m², który można prać w 60°C co sprawia że ma tym większe właściwości antyalergiczne, co jeszcze bardziej zwiększa higieniczność tego materaca.

Materac ANDREA jest doskonałym rozwiązaniem odpowiadającym wymaganiom klientów naszej strefy klimatycznej.

Zalety materaca:

- pianka poliuretanowa 2 cm
- mata kokosowa 1,5 cm
- lateks 2 cm
- sprężyny kieszeniowe 262 szt./m²
- wersja lato/zima nie-alergiczna i z możliwością prania pokrowca!
- 7 stref komfortu
- wysokość materaca ok. 21 cm
-dwustronny
- wysoka wytrzymałość oraz odporność na odkształcenia
W wersji podstawowej materac dostępny w wersji Primo, pikowany włóknem klimatyzującym 200 g/m², nadający się do prania w 60°C z zamkiem rozdzielczym 360°. Pozostałe pokrowce o innych właściwościach za dodatkową opłatą.

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również: