Materac lateksowy Comfort

1 161,00 zł
SKU: 423
Bezpłatna dostawa

Dostępne opcje:

*
*
Parametry
  • Pianka lateksowa
  • 7 stref twardości
  • Dwustronny
  • Antyalergiczny
  • Antygrzybiczny
  • Ortopedyczny
  • Pokrowiec 360 stopni
  • Można prać
  • Średnio-twardy
  • Stelaże regulowane

Materac dwustronny, średnio twardy, 7-strefowy, lateksowy

Materac COMFORT polecamy osobom, które cenią sobie komfort i wygodę. Polecamy go osobom cierpiącym na alergie, osobom wrażliwym oraz zmarzluchom. Materac ten polecamy szczególnie w Pokrowcu Aloe Vera, który jest wykonany z wysokiej klasy dzianiny nasączonej ekstraktem z aloesu. Ten wyjątkowy pokrowiec podkreśla i dodatkowo wzmacnia walory higieniczne i kosmetyczne tego materaca. Pokrowiec Aloe Vera ma zastosowany dodatkowy pasek 3D, który podnosi przewiewność materaca.

COMFORT należy do grupy materacy lateksowych o wyjątkowych walorach higienicznych, przeciwgrzybicznych i przeciwalergicznych. Wykonany jest z grubych warstw lateksu z zastosowaniem specjalnego systemu otworów wentylacyjnych zwiększających higieniczność i przewiewność materaca. COMFORT, jak sama nazwa wskazuje musi być materacem wyjątkowo wygodnym, dlatego też posiada on dodatkowo 7 stref komfortu, które jeszcze bardziej zwiększają zdolność materaca w dopasowaniu do kształtów ciała i zapewniają odpowiednie wsparcie zwłaszcza częściom ciała wymagającym szczególnej troski.

Materac COMFORT charakteryzuje się wysoką elastycznością punktową, co pozytywnie wpływa na nie odczuwanie ruchów wiercącego się współmałżonka. Materac ugina się jedynie w miejscach uciskanych i nie wpływa na uginanie się materaca w pozostałych obszarach, dlatego nie przeszkadza nam i nie wybudza nas ruch drugiej osoby. Wyjątkowy system kanalików zastosowany w tym materacu sprawia że materac ten jest niezwykle przewiewny.

Materac COMFORT jest przystosowany do użytku w zestawie ze stelażem tradycyjnym, bądź regulowanym, co jest cechą wyróżniającą go wśród materacy i sprawia że może być używany przez osoby spędzające w łóżku dużo czasu. W wersji podstawowej dostępny jest miękki i przewiewny pokrowiec Primo wykonany z wysokiej jakości dzianiny, pikowany włóknem klimatyzującym 300 g/m², który można prać w 60°C.

Materac COMFORT to jedno z najlepszych rozwiązań dla osób chcących połączyć wygodę z funkcjonalnością materaca.

Zalety materaca:

- wkład lateksowy o grubości 14 cm
- 7 stref komfortu
- Wyjątkowy system kanalików zwiększający przewiewność
- wysokość materaca ok. 16 cm
- zamek rozdzielczy 360° (po rozpięciu 2 części)
W wersji podstawowej materac dostępny w wersji Primo, pikowany włóknem klimatyzującym 300 g/m², nadający się do prania w 60°C. Pozostałe pokrowce o innych właściwościach za dodatkową opłatą.

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również: