Materac lateksowy Vitea

1 401,00 zł
SKU: 425
Bezpłatna dostawa

Dostępne opcje:

*
*
Parametry
 • Pianka lateksowa
 • Pianka termoelastyczna
 • 7 stref twardości
 • Dwustronny
 • Antyalergiczny
 • Antygrzybiczny
 • Ortopedyczny
 • Pokrowiec 360 stopni
 • Można prać
 • Średnio-twardy
 • Stelaże regulowane

Materac dwustronny, średnio twardy, 7-strefowy lateksowy z pianką termoelastyczną

Materac ten polecamy szczególnie osobom ceniącym komfort i wygodę. Vita, dzięki wyjątkowej budowie idealnie dopasowuje się do kształtów ciała zapewniając idealnie podparcie, sprężystość podłoża, a jednocześnie sprawiając wrażenie przytulności i puszystości. Materac ten polecamy również zmarzluchom, alergikom oraz osobom cierpiącym na problemy z krążeniem, czy drętwienie kończyn. Polecamy ten wyjątkowy materac w luksusowym pokrowcu Jedwab, który dzięki zawartości jedwabiu Sprzyja odczuciu przyjemnego chłodu latem, oraz przyjemnego ciepła zimą, oraz stanowy idealne wykończenie tego luksusowego materaca.

VITEA należy do grupy materacy lateksowych o wyjątkowych walorach higienicznych, przeciwgrzybicznych i przeciwalergicznych. Wykonany jest z grubych warstw lateksu z zastosowaniem specjalnego systemy otworów wentylacyjnych zwiększających higieniczność i przewiewność materaca, posiadającego 7 stref komfortu, które jeszcze bardziej zwiększają zdolność materaca w dopasowaniu do kształtów ciała. Wykończenie materaca stanowi płyta pianki termoelastycznej odkształcającej się pod wpływem ciepła wydzielanego z ciała, przyjmując kształt będący odbiciem wszelkich krzywizn ciała.

Dzięki zastosowaniu pianki termoelastycznej, materac ma właściwości przeciwodleżynowe, i dobroczynny wpływ na prawidłowy obieg krwi w organizmie przeciwdziałając zastojom płynów ustrojowych i drętwieniu kończyn. Możliwość stosowania tego materaca wraz z regulowanym stelażem sprawia, iż jest od doskonały dla osób, które dużo czasu spędzają w łóżku, oraz dla ludzi ceniących najwyższy komfort.

W wersji podstawowej dostępny jest miękki i przewiewny pokrowiec Primo, który jest pikowany włóknem klimatyzującym, co poprawia wymianę powietrza i zwiększa higieniczność tego materaca. Pokrowiec można prać w pralce w temperaturze 60°C co jeszcze wzmaga jego właściwości antyalergiczne. Pozostałe pokrowce za dodatkową opłata. Marzyłeś kiedyś o tym by wypoczywać na puszystej chmurce? Materac VITEA pozwoli ci doświadczyć niebiańskiego komfortu.

Zalety materaca:

- wkład lateksowy o grubości 14 cm
- pianka termoelastyczna 3 cm
- 7 stref twardości
- wysokość materaca ok. 19 cm
- materac polecany w profilaktyce odleżynowej
- zamek rozdzielczy 360° (po rozpięciu 2 części)
W wersji podstawowej materac dostępny z pokrowcem Primo wykonanym z dzianiny pikowanej włóknem klimatyzującym 300 g/m2; pozostałe pokrowce za dopłatą

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również: