Materac multipocket Silvio

1 002,00 zł
z wyłączeniem przesyłki
SKU: 415

Dostępne opcje:

*
*
Parametry
 • Sprężyna multipocket
 • Pianka termoelastyczna
 • Pianka wysokoelastyczna
 • 7 stref twardości
 • Dwustronny
 • Antyalergiczny
 • Antygrzybiczny
 • Ortopedyczny
 • Pokrowiec 360 stopni
 • Można prać
 • Twardy
 • Średnio-twardy

Materac dwustronny średnio twardy kieszeniowy 7 strefowy Multipocket z pianką wysokoelastyczną oraz termoelastyczną

Materac SILVIO polecamy osobom wymagającym najwyższej jakości snu na materacu sprężynowym. Dzięki swojej wyjątkowej budowie, materac SILVIO może być stosowany w systemie lato-zima z możliwością prania pokrowca w 60°C. Materac SILVIO polecamy również osobom mającym problemy z krążeniem i drętwieniem kończyn. SILVIO jest również doskonałym materacem o właściwościach przeciwodleżynowych. Wraz z zakupem materaca polecamy pokrowiec ALOE VERA, nasączony ekstraktem z aloesu, posiada wyjątkowe właściwości kosmetyczke i kojące dla skóry naszego ciała.

Materac SILVIO jest materacem należącym do grupy materacy multipocket. Multipocket jest typem materaca kieszeniowego w którym umieściliśmy aż 508 sprężyn, upakowanych w osobnych kieszonkach wykonanych z bardzo mocnej i elastycznej tkaniny. Sprężyna multipocket jest obecnie najnowocześniejszym rozwiązaniem na rynku. Użycie tak dużej ilości sprężyn powoduje zmaksymalizowanie elastyczności punktowej materaca, co sprawia, że ugina się on jedynie w miejscach uciskanych, a ucisk danych punktów materaca jest niezależny od siebie. Daje to pierwszorzędny komfort snu oraz nie odczuwanie ruchów współmałżonka

Materac SILVIO otoczony jest jednostronnie wyjątkowo sprężystą, trwałą i odporną na odkształcenia pianką wysokoelastyczną, która jest bardzo przewiewna i daje wrażenie twardości a przy tym pozostaje wyjątkowo elastyczna i świetnie dopasowuje się do krzywizn ciała Pianka. Z drugiej strony materaca zastosowaliśmy warstwę pianki termoelastycznej reagującej na ciepło wydzielane przez nasze ciało i pod jego wpływem dostosowującą się do jego kształtów. Materac SILVIO dzięki zastosowanym elementom ma wybitne działanie przeciwodleżynowe i sprzyjające dobremu krążeniu krwi w organizmie. Zastosowanie sprężyn multipocket w połączeniu z pianką wysokoelastyczną oraz pianką termoelastyczną zwiększa sprężystość materaca, przy jednoczesnym zmniejszeniu jego ucisku na naczynia krwionośne, który mógłby zakłócić prawidłowe dostarczanie życiodajnego tlenu do wszystkich komórek naszego ciała.

W wersji podstawowej dostępny jest miękki i przewiewny pokrowiec Primo, wykonany z bardzo wysokiej jakości dzianiny 200g/m², który jest pikowany włóknem klimatyzującym, co poprawia wymianę powietrza i zwiększa higieniczność tego materaca. Pokrowiec można prać w pralce w temperaturze 60°C co jeszcze bardziej podkreśla jego właściwości antyalergiczne.

Materac SILVIO ukoi zmęczone całodzienną pracą ciało i zapewni Państwu zdrowy sen.

Zalety:

- pianka termoelastyczna 3 cm
- pianka wysokoelastyczna 3 cm
- sprężyny multipocket 508 szt./m2
- 7 stref komfortu
- wysokość materaca ok. 20 cm
- bardzo wysoka wytrzymałość oraz odporność na odkształcenia
- materac posiada właściwości przeciwodleżynowe
W wersji podstawowej materac dostępny w wersji Primo, pikowany włóknem klimatyzującym 200 g/m², nadający się do prania w pralce w 60°C. Pozostałe pokrowce o innych właściwościach za dodatkowa opłatą.

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również: