Materac piankowy Amadeo

529,00 zł
SKU: 395
Bezpłatna dostawa

Dostępne opcje:

*
*
Parametry
  • Pianka poliuretanowa
  • Dwustronny
  • Dziecięcy
  • Można prać
  • Średnio-twardy
  • Economic

Materac dwustronny, średnio twardy materac z pianką poliuretanową i lateksem

Materac AMADEO polecamy osobom, które lubią podłoża sprężyste, dobrze dopasowujące się do krzywizn ciała o właściwościach antyalergicznych i antygrzybiczych. Materace AMADEO polecamy również jako materace idealnie sprawdzające się w łóżkach piętrowych, gdzie liczy się odpowiednia wysokość materaca, oraz w przypadku łóżek ze stelażem regulowanym, bądź elektrycznym. Materac Amadeo polecamy szczególnie w pokrowcu Natural, który jest wykonany z wysokiej jakości dzianiny o wysokiej zawartości bawełny, pikowany włóknem klimatyzującym. Pokrowiec Natural polecamy dla dzieci oraz osób zwracających szczególną uwagę na naturalność i higienę.

Materac AMADEO wykonany jest ze standardowej, sprężystej i wytrzymałej pianki poliuretanowej wykończonej bogatą 2cm warstwą lateksu, dzięki czemu materac ma właściwości antyalergiczne i przeciwgrzybiczne. Warstwa lateksu użyta jednostronnie sprawia że materac jest cieplejszy i przytulniejszy oraz doskonale dostosowujący się do naturalnych krzywizn ciała. Materac dostosowany jest do użytku w systemie lato-zima z możliwością prania pokrowca.

W wersji podstawowej dostępny jest miękki i przewiewny pokrowiec Primo wykonany z wysokiej jakości dzianiny, pikowany włóknem klimatyzującym 200 g/m², który można prać w 60°C.

Materac AMADEO stanowi doskonały i ekonomiczny wybór dla całej rodziny.

Zalety materaca i dwie możliwości wyboru:

- pianka poliuretanowa 8 cm
- lateks 2cm, jednostronnie
- antyalergiczny, przeciwgrzybiczy
- wysokość materaca ok. 11 cm

- pianka poliuretanowa 10 cm
- lateks 2cm, jednostronnie
- antyalergiczny, przeciwgrzybiczy
- wysokość materaca ok. 13 cm

W wersji podstawowej materac dostępny w wersji Primo, pikowany włóknem klimatyzującym 200 g/m², nadający się do prania w 60°C z zamkiem rozdzielczym 360°. Pozostałe pokrowce o innych właściwościach za dodatkową opłatą.

W atrybucie produktu są podane wymiary w przypadku braku wymiaru potrzebnego do łóżka trzeba wybrać rozmiar większy zbliżony do rozmiaru , który Państwo potrzebują a następnie wpisać w zamówieniu w zakładce "wiadomość dla sprzedającego" wymiar jaki ma być wykonany

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również: