Narożnik wypoczynkowy Criss

1 726,00 zł
z wyłączeniem przesyłki
Przesyłka od 190PLN
SKU: 443

Dostępne opcje:

*
*
Parametry
  • Pianka poliuretanowa
  • Pojemnik na pościel
  • Automat
  • Sprężyna typu bonell
  • Funkcja spania
  • Wkład Sylikonowy

CRISS wyróżniający się niezwykłą funkcjonalnością i prostotą będzie pasować nawet do najmniejszych salonów. CRISS posiada tylko jeden boczek, który sprawia, że CRISS jest połączeniem wygodnej sofy oraz praktycznego szezlonga, co sprawia, że ta niezwykła kanapa z łatwością pomieści całą rodzinę przy popołudniowym wypoczynku.

CRISS osadzony jest na ramie drewnianej, dzięki czemu CRISS jest wytrzymały i lekki. CRISS posiada wygodną i wytrzymałą sprężynę bonnellową połączoną z pianką poliuretanową oraz silikonem użytym w siedzisku, oraz wkłądem silikonowo poliuretanowym użytym w poduchach oparciowych.Dodatkowym atutem narożnika CRISS są aż dwa obszerne pojemniki na pościel.

Wymiary:

Szerokość: 152 cm

Długość: 227 cm

Głębokość: 104 cm

Wysokość boczków: 57 cm

Wysokość: 95 cm

Wysokość powierzchni spania: 43 cm

Powierzchnia spania: 140 cm x 200 cm

Łagodne linie i zaokrąglenia wyróżniają narożnik Criss spośród klasycznych modeli. Criss posiada funkcję spania oraz pojemnik na pościel. Model dostępny w wersji lewej oraz prawej (na zdjęciu).

Cena dotyczy sprzedaży narożnika.

Istnieje możliwość wykonania mebla dla najbardziej wymagających klientów z metariału typu premium czyli opcje B, Infinity, Orion, Vienna, Lotos.

W wiadomości dla sprzedającego (uwagach) przy składaniu zamówienia, proszę podać którą wersję kolorystyczną państwo wybierają oraz czy narożnik ma być wykonany w wersji lewej czy prawej.