Narożnik wypoczynkowy Purio

1 934,00 zł
z wyłączeniem przesyłki
Przesyłka od 190PLN
SKU: 441

Dostępne opcje:

*
*
Parametry
  • Pianka poliuretanowa
  • Pojemnik na pościel
  • Sprężyny faliste
  • Automat
  • Sprężyna typu bonell
  • Funkcja spania
  • Wkład Sylikonowy

Narożnik PURIO jest bardzo praktycznym meblem, który sprawdzi się w małych mieszkaniach, pokojach młodzieżowych i niewielkich pomieszczeniach, które łączą funkcję salonu z sypialnią. Narożnik PURIO jest mały, zgrabny, elegancki a przy tym rozkładany i ma pojemnik na pościel. PURIO może służyć nie tylko jako mebel wypoczynkowy używany w ciągu dnia, ale również i jako doskonałe i bardzo wygodne łóżko w nocy. Komfort snu na narożniku PURIO jest porównywalna z komfortem snu na dobrej jakości materacu.

Istnieje możliwość zamówienia tego narożnika z konfiguracją wersji prawej bądź lewej dzięki czemu można go swobodnie dopasować do każdego układu wnętrza. Narożnik PURIO łączy w sobie funkcje sofy i szezlonga, co zwiększa różnorodność wykorzystania tego mebla. W siedzisku i powierzchni spania zastosowaliśmy wyjątkowy system LUX, który jest najbardziej zaawansowanym systemem poprawiającym komfort wypoczynku stosowanym w naszych meblach. PURIO osadzony jest na ramie drewnianej, która jest znacznie mocniejsza i zdecydowanie lżejsza niż standardowo stosowana płyta wiórowa.

Wygodny system rozkładania ‘DL’ oraz duży pojemnik na pościel są niewątpliwymi dodatkowymi atutami tego mebla i daje nam wyjątkowo dużą powierzchnię spania. Narożnik PURIO dostępny jest w szerokiej gamie wysokiej jakości, modnych tkanin obiciowych według aktualnego próbnika. Dostępne mamy również tkaniny plamoodporne i łatwo czyszczące, co może być dużą zaletą, jeśli jesteśmy szczęśliwymi rodzicami małych dzieci.

Narożnik:

Długość: 236 cm

Szerokość: 157 cm

Głębokość: 100 cm

Wysokość: 88 cm

Wysokość siedziska: 43 cm

Powierzchnia wypoczynku: 140 cm x 202 cm

Cena dotyczy sprzedaży narożnika.

Istnieje możliwość wykonania mebla dla najbardziej wymagających klientów z metariału typu premium czyli opcje B, Infinity, Orion, Vienna, Lotos.

W wiadomości dla sprzedającego (uwagach) przy składaniu zamówienia, proszę podać którą wersję kolorystyczną państwo wybierają oraz czy narożnik ma być wykonany w wersji lewej czy prawej.