Narożnik wypoczynkowy River

1 584,00 zł
z wyłączeniem przesyłki
Przesyłka od 190PLN
SKU: 465

Dostępne opcje:

*
*
Parametry
  • Pianka poliuretanowa
  • Twardy
  • Pojemnik na pościel
  • Automat
  • Sprężyna typu bonell
  • Funkcja spania
  • Wkład Sylikonowy

Narożnik RIVER jest bardzo praktycznym modnym meblem zaprojektowanym z myślą o młodych ludziach chcących połączyć komfort z elegancją oraz funkcjonalnością. RIVER zmieści grupę przyjaciół na spotkaniu w ciągu dnia, i zapewni komfort snu porównywalny z komfortem uzyskiwanym na materacu w ciągu nocy. RIVER polecamy do pokojów młodzieżowych oraz do pokojów łączących w sobie funkcję salonu i sypialni w małych mieszkaniach.

Wyjątkową cecha narożnika RIVER jest bardzo duża powierzchnia spania, dzięki czemu nawet bardzo wysokie osoby będą mogły komfortowo wypocząć. RIVER Istnieje możliwość zamówienia tego narożnika z konfiguracją wersji prawej bądź lewej dzięki czemu można go swobodnie dopasować do każdego układu wnętrza. W siedzisku i powierzchni spania zastosowaliśmy bardzo wytrzymałą sprężynę bonellową oraz piankę poliuretanową, dzięki której RIVER jest bardzo wygodny, i posiada bardzo atrakcyjna cenę. RIVER osadzony jest na ramie drewnianej, która jest znacznie mocniejsza i zdecydowanie lżejsza niż standardowo stosowana płyta wiórowa.

Wygodny system rozkładania ‘DL’ oraz duży pojemnik na pościel są niewątpliwymi dodatkowymi atutami tego mebla. Narożnik RIVER dostępny jest w szerokiej gamie wysokiej jakości, modnych tkanin obiciowych według aktualnego próbnika. W cenie narożnika oferujemy trzy eleganckie poduchy oparciowe w dowolnie przez Państwa wybranej tkaninie oraz opcjonalnie dwie poduszki dekoracyjne za dodatkową opłatą.

Narożnik:

Długość: 210 cm

Szerokość: 147 cm

Głębokość: 98 cm

Wysokość: 90 cm

Wysokość siedziska: 42 cm

Rozmiar poduch oparciowych: 60 cm x 60 cm

Rozmiar poduszek dekoracyjnych 40 cm x 40 cm

Powierzchnia snu: 147 cm x 210 cm

Cena dotyczy sprzedaży narożnika.

Istnieje możliwość wykonania mebla dla najbardziej wymagających klientów z metariału typu premium czyli opcje B, Infinity, Orion, Vienna, Lotos.

W wiadomości dla sprzedającego (uwagach) przy składaniu zamówienia, proszę podać którą wersję kolorystyczną państwo wybierają oraz czy narożnik ma być wykonany w wersji lewej czy prawej.