UWAGA URLOP OD 22-07 -2019 DO 24-08-2019

ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE PO 05-07-2019  BĘDĄ REALIZOWANE  PO URLOPIE OD 24-08 2019  WZGLĘDEM KOLEJNOŚCI WIECEJ INFORMACJI W KATEGORII  KONTAKT

Narożnik wypoczynkowy Rossa

1 730,00 zł
z wyłączeniem przesyłki
Przesyłka od 190PLN
SKU: 442

Dostępne opcje:

*
*
Parametry
  • Pianka poliuretanowa
  • Pojemnik na pościel
  • Automat
  • Sprężyna typu bonell
  • Funkcja spania
  • Wkład Sylikonowy

Narożnik ROSSA jest meblem o wyjątkowo eleganckim i modnym wyglądzie, doskonale wpisującym się w nowoczesną aranżację wnętrz. Mimo obszernej powierzchni spania zachowuje on stosunkowo niewielkie gabaryty, dzięki czemu jest szczególnie polecany do mieszkań, oraz do eleganckich pokoi młodzieżowych. Istnieje możliwość zamówienia tego narożnika z konfiguracją wersji prawej bądź lewej dzięki czemu można go swobodnie dopasować do każdego układu wnętrza.

Siedzisko i powierzchnia spania wykonane są na sprężynie bonellowej wykonanej z wysokiej jakości drutu o średnicy 2,4 mm, dzięki czemu stanowi bardzo wygodną alternatywę dla tradycyjnego łóżka. Meble wykonane z użyciem sprężyny bonellowej są znacznie bardziej komfortowe i zdecydowanie bardziej odporne na odkształcenia niż tradycyjne meble z wypełnieniem wykonanym wyłącznie ze standardowej pianki poliuretanowej. ROSSA osadzona jest na ramie drewnianej, która jest znacznie mocniejsza i zdecydowanie lżejsza niż standardowo stosowana płyta wiórowa.

Wykończenie narożnika stanowią trzy poduchy oparciowe o tradycyjnym kształcie z ciekawym akcentem kolorystycznym komponujące się z charakterem i kolorystyką boków i siedziska w elegancką całość. W poduchach zastosowany został system Sylex, dzięki czemu zachowują właściwy kształt i sprężystość.

Ogromną zaletą narożnika ROSSA zastosowanie nowoczesnego automatu do rozkładania, bez konieczności przesuwania mebla po podłodze, dzięki czemu mebel nie uszkadza podłoża, jak dzieje się to w przypadku typowych rozkładanych sof i narożników. ROSSA dostępna jest w szerokiej gamie wysokiej jakości tkanin obiciowych według aktualnego próbnika.

Narożnik:
Długość: 225 cm
Głębokość: 140 cm
Wysokość: 70 cm

Powierzchnia Spania:
200x140 cm

Cena dotyczy sprzedaży narożnika.

Istnieje możliwość wykonania mebla dla najbardziej wymagających klientów z metariału typu premium czyli opcje B, Infinity, Orion, Vienna, Lotos.

W wiadomości dla sprzedającego (uwagach) przy składaniu zamówienia, proszę podać którą wersję kolorystyczną państwo wybierają oraz czy narożnik ma być wykonany w wersji lewej czy prawej.