Niestety ten produkt nie jest dłużej dostępny.

Stelaż pod materac Elektryczny

1 340,00 zł
1 300,00 zł
czas realizacji 7-21dni rob. gwarancja 24 miesiące
SKU: 554
Bezpłatna dostawa

Dostępne opcje:

*

Stelaż elektryczny jest doskonałym wyborem dla klienta wymagającego oraz oczekującego wyjątkowego komfortu i dodatkowych funkcji łóżka.

Stelaż elektryczny z naszej oferty posiada aż pięciostopniową regulację, co znacząco zwiększa zakres używania łóżka i materaca nie tylko już do samego snu, ale także do dziennego wypoczynku i relaksu. Stelaż wykonany jest w całości z drewna bukowego klejonego warstwowo. 28 listew sprężynujących o szerokości 38 mm osadzonych w elastycznych uchwytach zapewniających odpowiednią wytrzymałość i sprężystość zapewnia dobre podparcie nawet dla bardzo ciężkiego materaca. W części środkowej umieszczono dodatkowo listwy sprężynujące umożliwiające regulację twardości, dzięki czemu uzyskujemy dodatkowo 3 pola twardości na samym stelażu. Ta metoda pozwala na jeszcze lepsze dopasowanie leżącego na tym stelażu materaca do anatomicznego kształtu naszego ciała.

Stelaż elektryczny posiada płynną regulację stelaża w 4 pozycjach. Awaryjne zasilanie bateryjne umożliwia opuszczanie do pozycji poziomej - razie braku prądu. Wysokość stelaża to ok. 6 cm.

Stelaż elektryczny najlepiej dobrać z materacem lateksowym, ze względu na jego bardzo dobre możliwości dopasowania do krzywizn stelaża.