Wersalka wypoczynkowa Bella

829,00 zł
z wyłączeniem przesyłki
Przesyłka od 100PLN
SKU: 463

Dostępne opcje:

*
Parametry
  • Pianka poliuretanowa
  • Pojemnik na pościel
  • Sprężyna typu bonell
  • Funkcja spania

BELLA jest tradycyjną wersalką. Bardzo atrakcyjne połączenie tkanin oraz tradycyjny rustykalny wygląd sprawiają, że BELLA wygląda pięknie w tradycyjnych klasycznych wnętrzach. Szeroki wybór wzorzystych tkanin sprawi, że BELLA będzie się pięknie komponowała z bogato zdobionymi meblami. Dwie poduszki dekoracyjne są dostępne gratis w zestawie z wersalką.

BELLA osadzona jest na ramie drewnianej, co sprawia, że jest niezwykle wytrzymała i lekka. Wkład siedziska i oparcia wersalki stanowi wyjątkowe połączenie sprężyny bonnellowej oraz pianki poliuretanowej dlatego BELLA jest wygodna zarówno jako kanapa oraz łóżko. Dodatkową zaletą BELLI jest obszerny pojemnik na pościel, w którym możmy schować pościel oraz dodatkowe koce i poduszki.

BELLA jest dostępna w szerokiej gamie tkanin i dzianin z bogatej kolekcji. Dla szczęśliwych rodziców małych dzieci polecamy bardzo wysokiej jakości tkaniny plamoodporne.

Wymiary:

Sofa:

Długość: 200 cm

Głębokość: 90 cm

Wysokość: 99 cm

Powierzchnia spania: 120 cm x 200 cm

Cena dotyczy sprzedaży kanapy.

Istnieje możliwość wykonania mebla dla najbardziej wymagających klientów z metariału typu premium czyli opcje B, Infinity, Orion, Vienna, Lotos.

W wiadomości dla sprzedającego (uwagach) przy składaniu zamówienia, proszę podać którą wersję kolorystyczną państwo wybierają.